You are currently viewing Czym jest Mezator M1?

Czym jest Mezator M1?

W dzisiejszym świecie każdy z nas doświadcza wszechobecnego zalewu informacji ze wszystkich możliwych stron. Każdego dnia mają miejsce zarówno mniej ważne jak i doniosłe odkrycia, każdego roku producenci rozwijają i produkują dziesiątki nowych urządzeń oraz maszyn.

Oczywiście nie ma w tym nic złego, jednak prowadzi to do tego, że ludzie gubią się w morzu informacji i zaczynają tracić szerszą perspektywę.
Jeszcze sto lat temu poprawna diagnoza wymagała od lekarzy opierania się na tysiącach lat doświadczeń oraz obserwacji swoich poprzedników.

Dziś poprawna diagnoza wymaga przeprowadzenia wielu kosztownych badań oraz analiz. Co pomagało lekarzom w stawianiu właściwych diagnoz? Odpowiedzią na to pytanie jest niewytłumaczalne uczucie zwane intuicją. Jednak współczesnej nauce udało się dokonać znaczącego przełomu i przybliżyć do zrozumienia zjawiska intuicji, a także dużo bardziej tajemniczego zjawiska jasnowidzenia.

Okazuje się, że kluczem do rozwiązania tej zagadki nie jest udział siły wyższej lub cud, lecz elektromagnetyczne wibracje o bardzo niskiej częstotliwości, które są odpowiedzialne za przesyłanie informacji do mózgu, z pominięciem typowych zmysłów.

Człowiek rozpoznaje jedynie jeden rodzaj informacji z pośród 10 milionów, większość z nich jest przetwarzana w podświadomości, informacje znajdujące się w sferze podświadomości można wydobyć na światło dzienne zarówno spontanicznie, jak również dzięki odmiennym stanom świadomości, takim jak hipnoza, sny, medytacja lub poprzez zażywanie środków psychotropowych.

Cały świat jest głęboko połączony siecią wielorakich sygnałów
informacyjnych.

My – ludzie także stanowimy część tej sieci. Właśnie dlatego techniki pozwalające na wydobycie informacji z ludzkiej podświadomości są postrzegane jako priorytet w rozwoju nauki oraz społeczeństwa w nadchodzącym wieku.

Zapraszamy na Badanie Całego Organizmu.
Tel 501969727

Dodaj komentarz