You are currently viewing Jak działa Mezator?

Jak działa Mezator?

Urządzenie MEZATOR, którego używamy w Naszym Gabinecie to innowacyjne urządzenie najnowszej generacji do precyzyjnego badania wydolności bioenergetycznej organizmu.

JEDYNIE U NAS MOŻESZ WYKONAĆ BADANIE NA MEZATOR W LUBLINIE. 

Jak działa Mezator NLS ?

Urządzenie wykorzystuje ponad 20 –letnie światowe badania naukowców z dziedziny : medycyny, biochemii i biofizyki, bioinformatyki – jest określane mianem pierwszego medycznego interfejsu mózgowego.

Wykorzystuje technologię badawczą zarówno klasycznego biorezonansu , metodę Volla (badanie pól elektromagnetycznych organizmu), jak też innowacyjną technologię NLS (diagnostyczna metoda nieliniowa, polegająca na badaniu bioenergii). Bioenergia komórek/tkanek/organów stanowi precyzyjne odzwierciedlenie rzeczywistej ich biologicznej wydolności co umożliwia ocenę jej kondycji w danym momencie.

Dzięki stworzeniu specjalnego, skomplikowanego oprogramowania i cyfrowego czynnika przerzutnikowego, tranzystora p-n, stymulowanego przez mikroprocesor urządzenia, jest możliwe bardzo precyzyjne (z dokładnością od 90-97 %) określenie wydolności energetycznej czyli kondycji i zdrowia całego organizmu.

Urządzenie wykorzystuje analizę porównawczą i dzięki bogatej bazie wzorców (ponad 120.000), obejmującej m.in. : patogeny, alergeny, mikroorganizmy i pasożyty otrzymujemy dokładną informację na temat procesów patologicznych toczących się w organizmie oraz zaburzeń w energetyce organizmu już na poziomie komórkowym oraz informację jakie naturalne metody terapeutyczne oraz dalsze działania można wdrożyć w celu poprawy kondycji badanej osoby.

Urządzenie umożliwia również przeprowadzanie leczniczych metaterapii (bezbolesna i nieinwazyjna metoda zalecana przez producenta urządzenia nawet dla dzieci czy kobiet w ciąży) w celu wyrównania zaistniałych niedoborów energetycznych w wykazujących zaburzenia obszarach oraz otwarcie procesu samo-naprawy obszaru zagrożonego.

 Terapia daje bardzo dobre efekty m.in. przy : leczeniu bólów różnego pochodzenia (np. reumatycznych), wspieraniu leczenia wielu chorób przewlekłych, jest wsparciem dla osób walczących z nowotworami (jako dodatkowa terapia wspierająca leczenie właściwe), jest wsparciem dla sportowców w optymalnym przygotowaniu organizmu do zawodów.

Dlaczego warto poddać się badaniu ?

Zaburzenia energetyki są najdokładniejszym i niezawodnym wskaźnikiem procesów patologicznych i zaburzeń występujących w organizmie. Każda zmiana patologiczna zaczyna się od zaburzeń energetycznych w mitochondriach naszych komórek !

Dzięki badaniu bioenergii na poziomie komórkowym możemy wychwycić różnego rodzaju patologie z dużym wyprzedzeniem czasowym w porównaniu z klasycznymi urządzeniami medycznymi działającymi na zasadzie liniowej (np. USG).

Osoba badana otrzymuje po badaniu informację o obszarach zagrożonych (wykazujących zaburzenia energetyczne) , rekomendacje obejmujące wskazanie obszarów do dalszej diagnostyki i konsultacji jak też prozdrowotne porady dotyczące właściwego sposobu odżywiania się, odpowiedniej dla danej osoby suplementacji oraz kierunków zmiany stylu życia w celu poprawy kondycji.

Na czym polega badanie?

Badanie jest nieinwazyjne i bezbolesne i trwa od 30 min.-1,5 godz. (w zależności od wybranego programu i zakresu badań). Polega na szczytywaniu wirujących fal alfa mózgu osoby badanej przez bioinduktory i przekazywanie sygnału do analizy do mikroprocesora urządzenia.

Urządzenie posiadają wymagane certyfikaty UE i są używane przez lekarzy, personel medyczny jak też wykwalifikowanych terapeutów na całym świecie.

Przeciwwskazania do diagnostyki na MEZATOR:

Metalowe implanty

Rozrusznik serca

Ciąża

Epilepsja (padaczka)

Pompa insulinowa

Krwawienie wewnętrzne (miesiączka)

Przygotowanie do badania na MEZATOR Prosimy o zgłoszenie się do placówki minimum 5 min. przed umówionym terminem badania.

Pacjent powinien się zgłosić na badanie 2 godziny po ostatnim posiłku.

W czasie 2 godzin poprzedzających badanie można pić jedynie wodę mineralną niegazowaną – jest to wręcz wskazane aby organizm był dobrze nawodniony. 

Nie należy pić : kawy, alkoholu, mocnej herbaty, napojów energetycznych, nie palić papierosów, nie zażywać suplementów. 

Jeśli to możliwe prosimy również nie przyjmować leków.

Bezpośrednio przed badaniem należy zdjąć wszystkie metalowe przedmioty np. biżuterię – kolczyki, bransoletki, pierścionki, wisiorki itp. , oraz odłożyć na czas badania inne metalowe przedmioty np. monety, klucze, telefony komórkowe itp.

Badanie Mezatorem obciążeń Całego Organizmu tel. 501969727

Ul. Lotnicza 5, 1pietro nad Biedronka Gabinet nr 6. Zapraszamy

Dodaj komentarz