You are currently viewing Kolejna opinia zadowolonej Pacjentki!

Kolejna opinia zadowolonej Pacjentki!

Przez wiele lat cierpiałam na bóle mięśni i stawów, bóle głowy, bóle brzucha, problemy ze snem, chroniczne zmęczenie. W ostatnich latach doszły do tego również objawy neurologiczne takie jak zaniki pamięci, mgła mózgowa, zapominanie słów, nadwrażliwość na światło, dźwięki, dotyk, zdenerwowanie, uogólniony niepokój.

Odwiedziłam kilkudziesięciu lekarzy (neurologów, reumatologów, ortopedów). Lekarzom trudno było uwierzyć w tak dużą ilość objawów. Stwierdzono u mnie fibromialagię (która nie jest chorobą, lecz zespołem objawów). Wyniki morfologii krwi wychodziły w normie, więc twierdzono, że ‘ból jest w mojej głowie’. Zostałam też wprowadzona w błąd przez panią neurolog, która po wykonaniu badaniu ELISA (na obecność przeciwciał boreliozy) wykluczyła tę chorobę, nie wiedząc, że badanie to jest niemiarodajne i tylko w 50% rzetelne (szczególnie w chronicznej boreliozie).

Moje cierpienie trwało wiele lat… Walczyłam z niepełnosprawnością i z brakiem zrozumienia ze strony lekarzy, rodziny, przyjaciół. Nie miałam diagnozy, więc twierdzono, że jestem zdrowa i wymyślam swoje objawy. Straciłam pracę, znajomych, moje pasje…

Dopiero biorezonans wykazał, że cierpię na boreliozę i koinfekcje. Było to dla mnie dużym zaskoczeniem, gdyż nie pamiętam ugryzienia kleszcza (ale nimfy kleszcza są bardzo małe ok 1 mm, wiec ok 50% chorych nie pamięta ugryzienia przez tego pajęczaka).

Od dwóch lat leczę się ziołami, dietą oraz przez ostatnie miesiące również biorezonansem. Chciałam dodać, że diagnozę boreliozy potwierdził test krwi KKI w klasie IgG w laboratorium ALAB – test bardzo wiarygodny, jest to nowość i niewielu lekarzy wie o jego istnieniu.

Po pięciu miesiącach leczenia biorezonansem u Pani Sylwii moje objawy neurologiczne zniknęły, mam dużo lepszą koncentrację, jestem spokojna, lepiej śpię i większość czasu funkcjonuję bez bólu mięśni i stawów.

Pani Sylwia jest ciepłą i empatyczną osobą. Ma bardzo indywidualne i profesjonalne podejście do pacjenta. Zbadała mój organizm pod kątem obciążenia pasożytami, bakteriami, wirusami i grzybami. Po wykonaniu zabiegów mających na celu usunięcie tych drobnoustrojów, rozpoczęła terapię przeciw boreliozie i koinfekcjom.

Jeśli cierpisz z powodu podobnych objawów, to napisałam tę opinie właśnie dla Ciebie. Nie pozwól, by lekarze odsyłali Cię od ‘specjalisty’ do ‘specjalisty’. Akademicka medycyna wciąż tak niewiele wie o boreliozie, o diagnostyce i leczeniu. Skorzystaj z możliwości, które daje Ci biorezonans, zioła i medycyna chińska. Pomóż swojemu ciału wrócić do pełni zdrowia i sił!

Dodaj komentarz