Leczenie depresji

Brak radości, ciągłe przygnębienie, depresja - mogą mieć bardzo wiele przyczyn. A wiedziałeś, że mogą wynikać z obciążenia toksynami, braku substancji odżywczych czy zakażenia patogenami?

Leczenie depresji biorezonansem

Tak, udowodniono, że zaburzenia emocjonalne takie jak depresja bardzo często wiążą się z biochemią organizmu. Brak substancji odżywczych powoduje zaburzenia neurotransmiterów! Tak samo dzieje się przy zatoksycznieiu organizmu 

Toksyny, które mogą Cię zatruwać, to związki, z którymi masz kontakt na co dzień – dodatki spożywcze, metale ciężkie w odzie i powietrzu, formaldehyd z materiałów biurowych, PCB, związki chemiczne z farb, oklein czy paneli, dym papierosowy, parabeny w perfumach, dodatki chemiczne do past, pestycydy, spaliny samochodowe.. i tak dalej. Zobacz ile tego jest?!!!! Nie zdajemy sobie sprawy, jaki ma to wpływ na nasz organizm. Jeszcze sto lat temu nie było takich rzeczy! Nawet 20 lat temu byo tego znacznie mniej. Szacuje się, że w ciągu roku przybywa kilka set nowych związków chemicznych, a ich natężenie z roku na rok rośnie w zastraszającym tempie.

Co zrobić, gdy mam depresję?

Każdej osobie mającej tendencje depresyjne polecane jest skontrolowanie organizmu pod kątem toksyn i pasożytów. W naszym gabinecie wykonujemy badania: Test Volla, obserwację kropli krwi oraz irydodiagnostykę, które odkryją, czy w organizmie doszło do nagromadzenia toksyn lub zakażeń patogenami. Jeśli okaże się, że tak – pomożemy Ci w oczyszczeniu organizmu.

Prowadzimy terapie antydepresyjne biorezonansem Bicom tonizujące układ nerwowy, połączone w razie potrzeby z terapiami oczyszczającymi z toksyn. Nasze terapie są na tyle skuteczne, że coraz więcej osób korzysta z nich widząc niezwykłe efekty.

Terapia antydepresyjna biorezonansem Bicom

Programy terapeutyczne wykorzystywane w terapii mają następujące działanie

  • wyrównują zaburzenia centralnego układu nerwowego
  • stabilizują system odpornościowy na czynniki psychiczne
  •  przeciwdziałają apatii, depresji oraz chronicznemu zmęczeniu
  • aktywizują siły witalne
  • pobudzają wytwarzanie endrofiny
  • wyrównują poziom i poprawiają działanie serotoniny
  • przywracają pozytywne stany psychiczne (radość, zadowolenie z życia)
  •  przeciwdziałają negatywnym stanom psychicznym (bezsilność, lęki, smutek)

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

[contact-form-7 id="318"]

Gabinet Biorezonansu i Estetyki
Biorezonans BRT
ul. Lotnicza 5, 20-322 Lublin
1 piętro nad Biedronką
Gabinet nr 6

+48 501 969 727

biorezonanslublin@gmail.com