TERAPIA ANTYNIKOTYNOWA Łęczna - Rzucanie palenia

Osoby, które od lat palą papierosy doskonale wiedzą, że rzucenie palenia dla zwykłego śmiertelnika graniczy z cudem. Biorezonans Łęczna zna jednak skuteczne metody, które wspomagają ten proces. Przeczytaj jak biorezonans może pomóc Ci w rzuceniu tego nałogu w Łęcznej.

Rzucanie palenia Łęczna – biorezonans

Specjalizujemy się w terapiach uzależnień. Nasze terapie antynikotynowe w Łęcznaej leczenie alkoholizmu przynoszą zaskakujące efekty.

Palenie papierosów i uzależnienie od nikotyny

Palenie papierosów to bardzo duży problem dla nałogowców i ich otoczenia w Łęcznej i najbliższych okolicach. Palenie jest uznawane przez Światową Organizację Zdrowia za jedną z głównych przyczyn wielu poważnych chorób i jest odpowiedzialne za utratę życia 5 mln ludzi rocznie. W Polsce tytoń pali 9 mln osób. Wskutek chorób odtytoniowych rocznie umiera 69 tys. Polaków. To bardzo duża liczba, która powinna każdego palacza skłonić do refleksji.

Terapia antynikotynowa Łęczna

Oczywiście, że zdrowie najbardziej cierpi jeśli chodzi o palaczy. Nie można jednak zapominać, że palenie czasami rujnuje domowy budżet. Popularne „fajki” są coraz droższe, a nałogowiec, niezależnie czy będzie musiał pożyczyć pieniądze czy nie, zrobi wszystko bo zapalić upragnionego papierosa. Nałogowiec zdaje sobie sprawę z konsekwencji swojego nałogu, z ryzyka poważnych chorób, a nawet utraty życia, jakie pociąga za sobą palenie tytoniu. Czy się do tego przyznaje, czy nie, chciałby móc zerwać ze swoim nałogiem i dumnie oznajmić – „Już nie palę!”.

Na rodzimym rynku znajdziemy bardzo wiele metod leczenia nałogu tytoniowego. Są to sposoby mniej lub bardziej racjonalne ze środkami farmakologicznymi na czele. Mimo wszystko, nasz gabinet proponuje metodę, która wyleczyła z palenia już wiele osób.

Biorezonans Łęczna, a rzucenie palenia

Na skuteczne rzucanie palenia proponujemy biorezonans magnetyczny Łęczna (BRT-Bioresonance Therapy).

To metoda bezbolesna i całkowicie bezpieczna. Co ciekawe, działa trwale i ani dym papierosowy, ani widok osób palących nie doprowadzi do powrotu głodu nikotynowego. Bierne wdychanie cudzego dymu nie likwiduje tego działania.

Mózg natychmiast może sobie jednak „przypomnieć” nikotynę i nawet jeden wypalony papieros może spowodować powrót do regularnego palenia. Nałóg nie wygasa do końca życia i zawsze istnieje zagrożenie, że jeden wypalony papieros może spowodować powrót.

Urządzenie Bicom przetwarza drganie alergenu (nikotyny) na drganie inwertowane (czyli o lustrzanym odbiciu). Drgania te są kierowane do pacjenta, gdzie zachodzi proces ich redukowania, aż do całkowitego „wygaszenia”.

Nie występują skutki uboczne i prawie każdy może się poddać temu zabiegowi.

PRZECIWWSKAZANIA:

Z biorezonansu nie powinny korzystać osoby z rozrusznikiem serca, padaczką, kobiety w ciąży. Dla pozostałych osób nie ma ryzyka korzystania z biorezonansu. Staż palenia, czy ilość wypalanych dziennie papierosów nie mają wpływu na skuteczność działania tej metody.

Terapia antynikotynowa Łęczna będzie tak samo skuteczna u osób, które wypalały 5 papierosów dziennie, jak i u tych, które wypalały 40 papierosów. Efekt jest prawie zawsze natychmiastowy, czyli pacjent wychodzi z gabinetu i przeważnie już „nie ciągnie”. Czasem, u niektórych osób zaczyna działać dopiero po pewnym czasie (do kilku godzin), jednak zdarza się to niezwykle rzadko.

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

[contact-form-7 id="318"]

Gabinet Biorezonansu i Estetyki
Biorezonans BRT
ul. Lotnicza 5, 20-322 Lublin
1 piętro nad Biedronką
Gabinet nr 6

+48 501 969 727

biorezonanslublin@gmail.com